Filma Me Titra Shqip: New Police Story

123 min 2004 7 / 309
Viti: Sep 23, 2004
Gjuha Origjinale: CN
Popullariteti: 8,343
Shikime: 3113
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një polic i shpallur hero në qytetin e tij e drejton skuadrën drejt një kurthi vdekjeprurës nga i cili ai është i vetmi që arrin të shpëtojë. I zhytur në dëshpërim dhe duke hequr fajin me anë të pijes, atij eventualisht i caktojnë një partner tjetër më të ri. Partneri i tij i ri me sa duket fsheh edhe ai sekretet e tij personale.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR