Filma Me Titra Shqip: Magic Mike XXL

115 min 2015 6,2 / 1229
Kategoria: Komedi Dramatik
Viti: Jul 1, 2015
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 8,084
Shikime: 897
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Tre vjet pasi Mike u tërhoq nga jeta e striptistit në kulmin e lojës së tij, ai dhe mbretërit e mbetur të Tampas nisen për në plazhin e Myrtle për të performuar për herë të fundit.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR