Filma Me Titra Shqip: LOL

97 min 2012 6,1 / 2001
Kategoria: Dramatik Komedi Romance
Viti: Feb 10, 2012
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 9,438
Shikime: 2546
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Ndërkohe qe po fillon viti i ri shkollor, zemra e Loles thyhet nga i dashuri i saj, dhe me vone ajo surprizohët nga shoku më i ngushte i saj, muzikanti premtues Kyle, i cili shpreh ndjenjat e tij për të.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR