Filma Me Titra Shqip: Iron Man 3

131 min 2013 6,9 / 15544
Viti: Apr 18, 2013
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 22,967
Shikime: 1023
Pershkrimi
Kur bota e Toni Starkut kthehet përmbys nga një terrorist i frikshëm i quajtur Mandarin, ai fillon një odise për ringritje dhe ndëshkim.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR