Filma Me Titra Shqip: Iron Man 2

124 min 2010 6,8 / 13774
Viti: Apr 28, 2010
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 22,542
Shikime: 1133
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Për shkak të alter egos së tij prej Superheroi, Tony Stark duhet të luftojë me çështjet vdekjeprurëse që përfshijnë qeverinë, miqtë e tij dhe armiqtë e rinj.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR