Filma Me Titra Shqip: Unit 7

95 min 2012 6,1 / 91
Kategoria: Dramatik Aksion
Viti: Apr 3, 2012
Gjuha Origjinale: ES
Popullariteti: 4,735
Shikime: 1024
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një skuadrër policie prej katër agjentësh ka për detyrë të pastrojë rrugët e Seviljës nga droga dhe prostitucioni.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR