Filma Me Titra Shqip: Friends with Benefits

109 min 2011 6,6 / 5265
Kategoria: Romance Komedi
Viti: Jul 21, 2011
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 11,524
Shikime: 2292
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Duke u munduar të shmangin komeditë romantike të Hollivudit, Dylan dhe Jamie zbulojnë se po ti shtosh shoqërisë aktin e seksit, gjërat bëhen më të ndërlikuara.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR