Filma Me Titra Shqip: Fear Clinic

95 min 2014 4,3 / 69
Kategoria: Horror
Viti: Oct 31, 2014
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 4,457
Shikime: 633
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Një mjek kërkon për të kuruar një paciente nga fobitë e saj duke i future ata brenda shpikjes së tij që prodhon dhe kontrollon haluçinacione.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR