Filma Me Titra Shqip: City of Men

106 min 2007 7,1 / 148
Kategoria: Dramatik
Viti: Aug 31, 2007
Gjuha Origjinale: PT
Popullariteti: 4,98
Shikime: 246
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Dy shokë të ngushtë, Acerola dhe Laranjinha, gati për të mbushur 18 vjeç, zbulojnë për të shkuarat e baballarëve të tyre, të cilat do t'a trondisin miqësinë e tyre. Dhe e gjithë kjo ndodh në mes të një lufte të ashpër mes bandave të drogës në lagjet famëkeqe të RIO-s.


FILMAT E SYGJERUAR