Filma Me Titra Shqip: Boy 7

90 min 2015 5,5 / 60
Viti: Feb 19, 2015
Gjuha Origjinale: NL
Popullariteti: 3,317
Shikime: 790
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Kur Semi rimerr vetëdijen e tij diku, ai nuk e di si arriti dhe pse ndodhet aty. Ai kërkon vazhdimisht të gjejë se çfarë i ndodhi dhe zbulon se jeta e tij është në rrezik.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR