Filma Me Titra Shqip: American Wedding

103 min 2003 6,1 / 2523
Kategoria: Komedi Romance
Viti: Aug 1, 2003
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 14,002
Shikime: 1088
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Xhimi do të martohet me Mishelën dhe për këtë rast në dasëm janë të ftuar shokët e vjetër të gjimnazit të Xhimit si dhe motra e vogël e Mishelës...
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR