Filma Me Titra Shqip: Se7en

127 min 1995 8,3 / 12114
Kategoria: Krim Mister Thriller
Viti: Sep 22, 1995
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 26,629
Shikime: 1044
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Dy detektivë, nje fillestar dhe nje veteran, gjurmojnë një vrasës serial i cili përdor 7 mëkatet si një mënyrë për t’u bërë i njohur.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR