Filma Me Titra Shqip: J. Edgar

137 min 2011 6,2 / 1466
Kategoria: Dramatik Krim Histori
Viti: Nov 9, 2011
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 9,422
Shikime: 1072
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Si fytyra e zbatimit të ligjit në Amerikë për gati 50 vjet, J. Edgar Hoover u frikësua dhe u admiruar, fyer dhe nderuar. Por, prapa dyerve të mbyllura, ai mbajti sekretet që do të kishte shkatërruar imazhin e tij, karrierën e tij dhe jetën e tij.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR