Filma Me Titra Shqip: The Hangover Part II

102 min 2011 6,4 / 6915
Kategoria: Komedi
Viti: May 25, 2011
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 13,676
Shikime: 1743
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Dy vjet pas festes se beqarisë ne Las Vegas, Fili, Stjuja, Alani dhe Dagu shkojnë ne Tailande për dasmën e Stjuse. Stju planifikon një dreke te qete paramartesore megjithatë ndodh diçka me shume se kaq.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR