Filma Me Titra Shqip: Amélie

122 min 2001 7,9 / 7081
Kategoria: Komedi Romance
Viti: Apr 25, 2001
Gjuha Origjinale: FR
Popullariteti: 19,523
Shikime: 1439
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Amelie është një vajzë e pafajshme dhe naive në Paris me sensin e saj të drejtësisë. Ajo vendos të ndihmojë ata përreth saj dhe gjatë rrugës, zbulon dashurinë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR