Filma Me Titra Shqip: 5 to 7

98 min 2014 7,2 / 207
Kategoria: Komedi Romance
Viti: Apr 19, 2014
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 6,791
Shikime: 1081
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një aspirant për shkrimtar takohet me një grua. Por ka një problem: ajo është e martuar dhe mund të takohen vetëm nga ora 17:00 deri në 19:00.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR