Filma Me Titra Shqip: American Pie Presents: The Naked Mile

97 min 2006 5,4 / 1199
Kategoria: Komedi
Viti: Dec 7, 2006
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 17,555
Shikime: 885
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Kur Erik Stifler mer leje për të bërë çdo gjë nga e dashura e tij, ai dhe dy miqtë e tij më të mirë shkojnë për të takuar kushëririn e tij Duajt për “Miljen Lakuriq”.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR