Filma Me Titra Shqip: In Hell

96 min 2003 5,9 / 188
Kategoria: Aksion Dramatik Thriller
Viti: Nov 24, 2003
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 8,28
Shikime: 4688
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një burre duhet të mbijetoi nga një burg, i cili është futu pasi ati i kishin vrarë gruan, ai duhet të bëjë një jetë, të tmerrshme që do të luftoi me kriminelet dhe të ndeshet me vdekjen.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR