Filma Me Titra Shqip: Live Free or Die Hard

128 min 2007 6,5 / 3649
Kategoria: Aksion Thriller
Viti: Jun 20, 2007
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 19,514
Shikime: 1706
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Xhon Meklein dhe një haker i ri bashkojnë forcat për të kapur një terrorist kibernetik shumë të rrezikshëm në Uashington.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR