Filma Me Titra Shqip: Lost in Translation

102 min 2003 7,4 / 4009
Kategoria: Dramatik Romance Komedi
Viti: Aug 31, 2003
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 16,438
Shikime: 972
Pershkrimi
Një yll kinemaje i shuar dhe një vajzë e re e lënë pas dore krijojnë një lidhje të pamundur pasi njihen në Tokio.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR