Filma Me Titra Shqip: Ninja Assassin

99 min 2009 6,2 / 699
Kategoria: Aksion Thriller
Viti: Sep 29, 2009
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 9,985
Shikime: 2622
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Raizo është një nga vrasësit më të mëdhenj në botë. Banda Ozunu, një shoqëri sekrete e cila është e panjohur nga të gjithë, megjithëse që nja e saj quhet legjendë, e kishte marrë nga rrugët që kur ishte fëmijë dhe e kishte stërvitur që të bëhej një vrasës i pamëshirshëm. Por vrasjet e pamëshirshme që bëheshin dhe pikërisht vrasja e Kirioks e bëjnë atë edhe më të rrezikshëm.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR