Filma Me Titra Shqip: Outlaw

103 min 2007 5,4 / 77
Kategoria: Aksion Krim Thriller
Viti: Mar 9, 2007
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 5,667
Shikime: 1405
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një grup njerëzish që ndjehen të tradhtuar nga qeveria dhe të zhgënjyer nga forcat e tyre policore, formojnë një grup vullnetarësh të dëbuar dhe të armatosur, në mënyrë që të ndreqin ato që ata mendojnë se nuk shkojnë në shoqëri.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR