Filma Me Titra Shqip: Fearless

103 min 2006 7,4 / 660
Kategoria: Dramatik Aksion
Viti: Jan 26, 2006
Gjuha Origjinale: ZH
Popullariteti: 12,442
Shikime: 1546
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Ky film tregon historinë per mjeshtrin kinez te Arteve Marciale Huo Yuanjia (1869-1910). Huo Yuanjia ishte themelues dhe mësues shpirtëror i federates se sportit Jin Wu.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR