Filma Me Titra Shqip: Snow White and the Huntsman

127 min 2012 5,9 / 5760
Viti: May 30, 2012
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 17,048
Shikime: 1391
Pershkrimi
Para shume vitesh Mbretëresha e mrekullueshme Ravena vrau Mbretin natën e pare te tyre te martesës. Tani i nevojitet një zemër e “virgjër” qe te mund te mirëmbaje bukurinë e saj, por dhe fuqinë e saj. Mbretëresha dërgon atje njeriun e vetëm qe mund te mbijetoje ne Pyll: një Gjuetar te pikëlluar. Duke patur braktisur cdo shprese per jeten, Gjuetari pranon. Por… kur e gjen , heziton. Do e vrase vajzën e bukur? Apo do e stervisi qe te behet luftëtarja me e mire qe ka pare ndo njehere ajo Mbretëri?
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR