Filma Me Titra Shqip: The Proposition

104 min 2005 7,2 / 363
Viti: Oct 6, 2005
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 8,351
Shikime: 1432
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Australi, 1880. Kapiteni Stanli më në fund arrin të kap Çarlin dhe Majk Bërns, dy nga katër vëllezërit famëkeq Bërns, të njohur si vrasës dhe kriminelë. Për të arritur pjesën tjetër të bandës, Stanli i ofron Çarlit një shkëmbim: "Për të shpëtuar jetën e Majkit, ai duhet të dorëzojë kreun e bandës, vëllanë e madh Arturin, gjallë ose vdekur!
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR