Filma Me Titra Shqip: American History X

119 min 1998 8,4 / 6865
Kategoria: Dramatik
Viti: Oct 30, 1998
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 47,387
Shikime: 615
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një ish neonazist mundohet që të ndalojë të vëllain të ndjekë dhe ai të njëjtën njëjtën rrugë me të.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR