Filma Me Titra Shqip: Bullet to the Head

92 min 2013 5,4 / 757
Kategoria: Aksion Krim Thriller
Viti: Jan 31, 2013
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 9,593
Shikime: 1503
Pershkrimi
Pasi shikojnë partneret e tyre te vriten një vrasës me pagese nga New Orleans dhe një polic nga Uashington D.C. bashkojnë forcat për te mundur armikun e përbashkët.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR