Filma Me Titra Shqip: The Woman

102 min 2011 6,1 / 260
Kategoria: Dramatik Horror
Viti: Oct 14, 2011
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 7,604
Shikime: 966
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Kur një avokat i suksesshëm kap vendin dhe përpjekjet për të "shtrënguar" atë, një anëtar tjeter i fundit i mbetur si një klan idhunshëm vendos jetën e familjes së tij në rrezik.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR