Filma Me Titra Shqip: City of Ember

90 min 2008 6,2 / 1090
Kategoria: Aventure Familje Fantazi
Viti: Oct 7, 2008
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 10,481
Shikime: 1093
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Për breza, njerëzit e qytetit të Ember-it kanë krijuar një botë mahnitëse me drita vezulluese. Por gjeneratori më i fuqishëm i Emberit po prishet… dhe llampat madhështore që ndriçojnë qytetin kanë filluar të fiken.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR