Filma Me Titra Shqip: Magic Mike

110 min 2012 6,1 / 2048
Kategoria: Dramatik Komedi
Viti: Jun 28, 2012
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 11,018
Shikime: 3151
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një striptist mashkull mëson një djalosh të ri se si të festojë, të gjuajë femra dhe të fitojë para të lehta.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR