Filma Me Titra Shqip: Mystic River

138 min 2003 7,7 / 3617
Viti: Oct 7, 2003
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 17,898
Shikime: 3136
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Jimmy, Dave, Sean, kur ishin fëmijë ishin tre shok të pandarë. Tani vdekja tragjike e vajzës së njërit prej tyre i ribashkon dhe Sean-i i cili është polic ka për detyrë që të hetojë çështjen...
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR