Filma Me Titra Shqip: Southpaw

123 min 2015 7,4 / 3758
Kategoria: Aksion Dramatik
Viti: Mar 24, 2015
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 20,031
Shikime: 3816
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Billy Hope do t'i ndryshojë jeta në mënyrë tragjike pasi gjen gruan e të vdekur dhe më pas i pafuqishëm dhe i dëshpëruar i drejtohet alkoolit dhe ilaçeve. Goditja përfundimtare vjen nga gjykata e cila nuk i lejon të rrisë vajzën, pasi sjellja e tij nuk është korrekte. E teksa ka prekur fundin Hope do të mbledhë copëzat e tij dhe do të nisë të pastrohet duke i kërkuar trajnerit të tij Tick ta ndihmojë për të rifituar vetëbesimin për të luftuar dhe për t’u përballur me të gjithë demonët që e ndjek
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR