Filma Me Titra Shqip: Sherlock Holmes: A Game of Shadows

129 min 2011 7,1 / 7061
Kategoria: Aventure Aksion Krim Mister
Viti: Nov 22, 2011
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 17,068
Shikime: 1564
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Sherlock Holmes dhe miku i tij Dr. Watson bashkojnë forcat për të kapur kundërshtarin më të frikshëm, profesor Moriarty-n.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR