Filma Me Titra Shqip: Beverly Hills Ninja

88 min 1997 5,5 / 387
Kategoria: Aksion Komedi
Viti: Jan 17, 1997
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 7,687
Shikime: 1011
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Djali i bardhë jetim gjendet nga një fis ninxha, si një foshnje në thesar të braktisur dhe u rrit prej tyre. Haru kurrë nuk u përputh me kulturën e tyre dhe kurrë nuk fiton aftësitë e një ninxha, por megjithatë është natyrë e dashur dhe këmbëngulës në ambiciet e tij personale. Misioni i tij i parë e sjell në Beverly Hills për të hetuar një vrasje misterjoze.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR