Filma Me Titra Shqip: No Strings Attached

107 min 2011 6,2 / 3000
Kategoria: Komedi Romance
Viti: Jan 21, 2011
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 14,745
Shikime: 1023
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një djalë dhe vajzë po përpiqen të mbajnë marrëdhënien e tyre në mënyrë rigoroze fizike, por më vonë kuptojnë se mes tyre ka diçka më shumë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR