Filma Me Titra Shqip: Three Steps Above Heaven

122 min 2010 7,4 / 1088
Kategoria: Romance Dramatik
Viti: Dec 3, 2010
Gjuha Origjinale: ES
Popullariteti: 12,699
Shikime: 3294
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Kjo është historia e bukur e dashurisë mes djalit të keq dhe vajzës studioze. A munden dy njerëz kaq të ndryshëm të bëjnë që lidhja e tyre të funksionoj?! Ndiqni filmin e shumë pëlqyer dhe përjetoni emocionet që përcillen përmes tij.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR