Filma Me Titra Shqip: Memento

113 min 2000 8,2 / 8857
Kategoria: Mister Thriller
Viti: Oct 11, 2000
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 20,599
Shikime: 831
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Leonardi vuan nga humbja e kujtesës dhe i duhet të përdor shënime në trup për të ndjekur njeriun që ai mendon se i vrau të shoqen.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR