Filma Me Titra Shqip: My Name Is Khan

165 min 2010 7,8 / 452
Kategoria: Dramatik Romance
Viti: Feb 11, 2010
Gjuha Origjinale: HI
Popullariteti: 9,398
Shikime: 1364
Pershkrimi
Një burrë amerikan musliman që vuan nga sëmundja e Asperger merr një ftesë për të bërë një bisedë serioze me Presidentin, dhe fillon një udhëtim duke përshkuar të gjithë vendin.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR