Filma Me Titra Shqip: Street Kings

109 min 2008 6,5 / 746
Viti: Apr 10, 2008
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 11,213
Shikime: 2378
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një polic i infiltruar i dëshpëruar nga vrasja e gruas së tij, përfshihet në vrasjen e një polici dhe duhet të pastrojë emrin e tij.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR