Filma Me Titra Shqip: 21

123 min 2008 6,6 / 2748
Kategoria: Dramatik Krim
Viti: Mar 27, 2008
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 15,009
Shikime: 2017
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Një stuhi e frikshme lëshon disa specie ne toke, krijesa te cilat janë te etura për gjak. Ngjarja ndodh ne një qytet, ku një grup i vogël i qytetareve mbeten të mbyllur në një supermarket dhe luftojnë për te mbijetuar...
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR