Filma Me Titra Shqip: American Pie Presents: Band Camp

94 min 2005 5,3 / 1285
Kategoria: Komedi
Viti: Oct 30, 2005
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 12,756
Shikime: 738
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Stifleri do të bëhet si vëllai i tij i madh duke bërë filma porno dhe duke ia kaluar bukur në kolegj. Pasi saboton bandën muzikore të shkollës ai dërgohet me detyrim për t'u bërë pjesë e saj...
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR