Filma Me Titra Shqip: And Soon the Darkness

91 min 2010 5,2 / 217
Kategoria: Horror Thriller Krim Mister
Viti: Feb 25, 2010
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 6,819
Shikime: 927
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Dy vajza amerikane nisen me biçikletat e tyre në një udhëtim në një pjesë të largët të Argjentinës, ku njëra nga ato ndahet dhe humb, tjetra duhet ta gjej atë para se ta kap më e keqja atë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR