Filma Me Titra Shqip: A Walk to Remember

101 min 2002 7,6 / 2442
Kategoria: Dramatik Romance
Viti: Jan 25, 2002
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 14,472
Shikime: 993
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Historia e dy adoleshentëve nga Karolina e Veriut, Landon Carter dhe Jamie Sullivan, të vilët bien në dashuri pasi Landon futet në telashe dhe detyrohet të bëjë shërbime ndaj komunitetit.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR