Filma Me Titra Shqip: Attack on Titan

98 min 2015 5,2 / 271
Viti: Aug 12, 2015
Gjuha Origjinale: JA
Popullariteti: 7,687
Shikime: 999
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Në një botë të pushtuar nga Titanët, Eren bashkohet me një legjion për të luftuar dhe vrarë Titanët që i vranë njerëzit e qytetit të tij.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR