Filma Me Titra Shqip: The Bank Job

112 min 2008 6,8 / 1239
Kategoria: Thriller Krim Dramatik
Viti: Feb 28, 2008
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 9,584
Shikime: 1055
Pershkrimi
Martin i ofron Territ një rol për vjedhjen e një banke në rrugën Bejkër të Londrës. Ai synon një dhomë plot me kuti që vlejnë miliona në para dhe bizhuteri. Por Terri dhe grupi i tij nuk e kuptojnë se kutitë gjithashtu përmbajnë një thesar me sekrete të pista, sekrete që do i fusin në një rrjetë vdekjeprurëse korrupsioni dhe skandali.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR