Filma Me Titra Shqip: Black Lightning

102 min 2009 5,6 / 67
Kategoria: Aksion
Viti: Dec 31, 2009
Gjuha Origjinale: RU
Popullariteti: 5,138
Shikime: 1487
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një student në Moskë merr si dhuratë nga prindërit një makinë që askush nuk e priste që të fluturonte dhe e përdor për të bërë drejtësi në qytet...
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR