Filma Me Titra Shqip: Blunt Force Trauma

92 min 2015 4,4 / 40
Kategoria: Aksion
Viti: Oct 5, 2015
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 4,409
Shikime: 738
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Kjo është historia e Xhonit dhe Koltit, dy pistolerë në një udhëtim sa paralel aq edhe të ndryshëm në kulturën e duelit të paligjshëm.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR