Filma Me Titra Shqip: Daddy or Mommy

85 min 2015 6.2 / 849
Kategoria: Komedi
Viti: Feb 4, 2015
Gjuha Origjinale: FR
Popullariteti: 9.744
Shikime: 3571
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Florenca dhe Vinsent Leroi martohen, bëjnë fëmijë dhe kanë sukses në punët e tyre. Tashmë ata duan që edhe divorci i tyre të jetë i suksesshëm. Por jeta e tyre kthehet në një makth, kur ata marrin promovimin që gjithmonë e kanë ëndërruar dhe fëmijët e tyre duhet të vendosin nëse do rrinë me "babin ose mamin"?
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR