Filma Me Titra Shqip: Decadencia

91 min 2015 4,1 / 7
Kategoria: Romance Dramatik
Viti: Nov 22, 2015
Gjuha Origjinale: ES
Popullariteti: 0,606
Shikime: 3974
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Frikë, pasion dhe seks. Romanca mes dy të rinjsh me fantazi seksuale të çuditshme që përfundon tragjikisht.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR