Filma Me Titra Shqip: Fired Up!

90 min 2009 6 / 350
Kategoria: Komedi
Viti: Feb 20, 2009
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 10,758
Shikime: 635
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Dy djemtë më të njohur të shkollës së mesme vendosin të braktisin kampin e futbollit për t’ju bashkuar kampit të nxitësve të tifozave. Qëllimi janë vajzat dhe lavdia.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR